В Меджибожі відбувся фестиваль “Зимова вежа”

24 січня 2014 р.

Учасники фестивалю

Як ми уже казали, січневий меджибізький фестиваль “Зимова вежа” влаштовується реконструкторами для реконструкторів, і в цьому році, судячи з відгуків учасників, все пройшло якнайкраще. Нагадаємо, що з 10 по 12 січня відбувся певно один з найбільш ранніх, один з перших реконструкторських фестивалів.

Як завжди, місце подій — Меджибіж, Хмельницька область, Західна Україна.

Меджибізький фестиваль

В кожного з цих невеликих, але затишних фестивалів (а зимовий Меджибіж, як і його літній, більш маштабний побратим, проходить вже не перший рік) є тема, під яку підганяють всі змагання для учасників. Змагань зазвичай в програмі багато, і це не дає нудьгувати навіть тим, хто часто на фестивалях зайнятий тільки побутом.

Учасникам пощастило з погодою. Випав чудовий глибокий сніг, і зима була поза часом: не те що сучасні, мокрі, міські.

Тема фестивалю цього року — полювання на відьом. Відьма, що втекла з підземелля Меджибожу, мала бути впіймана та спалена. Тут було й велике полюваня, й об’їзд території в кареті, й нічні дійства при смолоскипах, і музика, й бенкет, і справжня лазня. Лазню, доречі, спорудили волонтери та організатори, що прибули заздалегідь.

Якщо фестивалі, що проходять влітку, завжди збирають багато туристів, і реконструкторам доводиться багато працювати на публіку, то “Зимова вежа” – це все для учасників, і враження, і гострі відчуття. Найголовніше — щоб саме учасникам фестивалю було що згадати.

zymova v 3

Гості старої фортеці лишились дуже задоволені

Власне це, спогади, а не бойові перемоги — головне, що привозять додому з заходів такого штибу. А перемога в одному з багатьох змагань-квестів, наданих організаторами – просто засіб, щоб додати в зимовий відпочинок драйву.

Організатори, хмельницький військово-історичній клуб “Воїн”, в черговий раз провели в меджибізькій фортеці веселе свято для всіх, хто любить історію, і пообіцяли наступного року вигадати щось ще більш захопливе та цікаве.

Фото з групи фестивалю ВК

Фото з фестивалю
Шинно-брагантний обладунок не дуже складний у виготовленні, але дуже дуже добре захищає.
FAQ
faq image