Что посмотреть в Приморье

4 липня 2013 р.

Приморский край - это один из самых экзотических регионов Российской Федерации, так как природа здесь поистине уникальна. Если вы хотите в этом убедиться, рекомендуется заранее ознакомиться с базами отдыха в Приморье http://tedjas.ru/primoriye/ и забронировать для себя номера. Также вам будет интересно узнать о том, что можно посмотреть в Приморском крае.

Лучшие природные достопримечательности Приморья

К ним прежде всего следует отнести Дальневосточный морской заповедник, который находится на берегу Японского моря. Его территория включает в себя 11 живописных островов, здесь обитает множество морских животных, растений и птиц. Заповедник привлекает туристов побережьем с белоснежным песком, чистым морем и красивыми видами.

Также вам будет интересно посетить "Парк драконов". Здесь можно увидеть светлые скалы, которые по своим очертаниям похожи на диковинных птиц и зверей. Ученые утверждают, что они приобрели такие причудливые формы по причине процессов выветривания, но местные жители связывают с этими скалами множество интересных легенд.

Еще одна интересная достопримечательность Приморья - заказник "Лазовский", территория которого на 96% занята лесами. Здесь можно увидеть свыше 1000 видов растений, триста разновидностей птиц и десятки видов млекопитающих.

"Земля леопарда" - самый молодой национальный парк Приморья. Он был открыт в 2012 году. Его создали для того, чтобы уберечь от вымирания и расширить популяцию дальневосточного леопарда. Кроме того, на территории этого национального парка обитают редчайшие амурские тигры.

Дата: 04.04.2023.

 

Фільмами про героїв минулого переймаються абсолютно всі, незалежно від того їздять вони на фестивалі чи ні. Дехто просто любить історичні фільми, дехто – зовсім ні, але хоча б один улюблений фільм про героя-воїна є в будь-якому списку.

1. «Перший лицар».

Кінофільм «Перший лицар» знятий в 1995 році американським режисером Джеррі Цукером. Якщо сказати, що головну роль у ньому зіграв Річард Гір, то, напевно, вже нічого не треба буде говорити додатково. Але додамо, що це фільм про легендарний замок Камелот, короля Артура і його вірних лицарів, а також про старовинну легенду, яка розповідає про кохання Ланселота до Гвіневри.

Сам по собі цей матеріал може дати основу для блискучої кінороботи, що і вийшло в результаті. Фільм – про вибір між любов’ю та вірністю, так що це швидше мелодрама, ніж бойовик, але і битв там достатньо. Одна з відмінностей від інших романтичних фільмів ще й у тому, що король Артур, роль якого виконав Шон Коннері, значно старший ніж зазвичай в фільмах з цим історичним сюжетом.

2. «Хоробре серце».

Строго кажучи, оскароносна робота Мела Гібсона, фільм «Хоробре серце» – не зовсім фільм про лицарів, і тим не менше – він на вершині нашого списку. Головний герой його формальний, він не лицар аж до середини фільму, але він бореться з масою людей, які мали посвяту. У нього достатньо і хоробрості, і честі, і самозречення. Дія фільму відбувається в 1280 році в Шотландії. Англією править король Едуард Довгоногий, а легендарний герой Вільям Уоллас б’ється з військами англійського монарха, що самовільно призначив себе королем Шотландії.

Фільм знятий вже досить давно, в 1995 році, але до цих пір викликає інтерес. Кажуть, багато сцен фільму доводилося перезнімати через те, що актори масовки забували знімати окуляри і наручний годинник, і все це потрапляло в кадр. Незважаючи на всі труднощі, фільм вийшов настільки сильним, що відзначений численними кінопреміями. Ось ще пара забавних збігів, пов’язаних з цим фільмом. Сценариста, для якого «Хоробре серце» став дебютом, звали Рендалл Уоллас. А Мел Гібсон зіграв Вільяма Уолласа у власному фільмі у віці 38 років, а реальний історичний Уоллас загинув якраз тридцятивосьмирічним.

3. «Царство Небесне».

«Царство Небесне» – фільм, що зобразив найбільш відомий історичний сюжет, знятий режисером Рідлі Скоттом. Історія падіння Єрусалимського королівства, честі, доблесті, непохитності перед лицем загибелі.

Щоб зіграти незаконного сина лицаря, юного зброяра Баліана, що відправився в Святу Землю і став мимоволі співпричетним найважчим подіям на цій землі, актор Орландо Блум був змушений набрати 9 кілограмів ваги, а ще під час батальних сцен він пошкодив руку, але образ у нього вийшов по-справжньому сильний.

У фільмі було використано величезну кількість спецефектів, близько 14 тисяч костюмів, а сценарій вдвічі перевищує за обсягом середньостатистичний голлівудський. Вдобавок облогові машини і катапульти, які ми бачимо в кадрі – зовсім не комп’ютерна графіка, а реально побудована для зйомок і працююча облогова техніка. При цьому касові збори фільму спочатку були визнані провальними.

4. «Історія лицаря».

Сюжет витонченого і гуморного фільму «Історія лицаря», якщо хто не знає, запозичений з «Кентерберійських оповідань» Чосера. Це досить поширений класичний мотив – коли слуга займає місце господаря, та так, що ніхто ні про що не здогадується. Навмисно “осучаснена” історія, що трохи нагадує «американську мрію», тим не менш, завзята і романтична, і глядачі навколо арени, співаючі “We will rock you”, виглядають тут абсолютно органічно.

Веселий пригодницький фільм режисера Хелгеленд зібрав величезні каси та став справжнім успіхом автора, незважаючи на те, що Байран Хелгерленд спеціалізувався в основному на кримінальних стрічках, та історико-пригодницький фільм, нехай і дуже умовний, був для нього новим досвідом. Фільм про те, які чудеса творять мужність і щира віра, любов і дружба.

5. «Тринадцятий воїн».

Кінофільм «Тринадцятий воїн» з Антоніо Бандерасом у головній ролі знятий за романом Майкла Крайтона «Пожирачі мертвих», а ще в ньому досить багато відсилань до «Беовульфу». Фільм дотепер популярний, хоча свого часу він був визнаний провальним з точки зору касових зборів. Сюжет рясніє і містикою, і гумором, і крутими поворотами.

У полі зору режисера – придворний поет халіфа, що відправився в небезпечну подорож в компанії дванадцяти вікінгів, бій з армією напівлюдей-напівтварин, дивним плем’ям, яке сіє страх навіть у серцях хоробрих. Режисер Джон МакТірнан вміло показав і те, як розвивається спілкування людей з різними менталітетами, коли вони виявляються пов’язані спільною справою, і те, яким був світ для людей у давнину, світ ворожий і здатний змести кожного, як порошинку.

6. «Арн: лицар-тамплієр».

Якщо голлівудські фільми звично рясніють масштабними батальними сценами і спецефектами, то фільми європейські часто спокійніші. Такий кінофільм «Арн: лицар-тамплієр», до речі, теж, як і «Царство Небесне» відсилає глядача до подій в Єрусалимському королівстві. Над фільмом шведського режисера Петера Флінта працювали представники Швеції, Норвегії, Данії, Фінляндії, Великобританії і навіть Німеччини. У ньому відображені і події, що відбувалися незадовго до трагічного кінця Королівства Єрусалимського, і події, пов’язані з тодішньою історією Швеції.

Син високопоставленого шведського дворянина Арн вигнаний з рідної країни і на багато років відправлений в якості лицаря-тамплієра до Палестини. Але коли він повернеться додому, до коханої і синові, йому не доведеться довго насолоджуватися мирним життям: на батьківщині ніколи не вщухають міжусобні чвари. У фільмі є цілий ряд історичних неточностей, проте це не заважає йому виглядати захоплююче. Більшість з них допущені режисером свідомо, щоб сюжет Арна виглядав більш цікаво.

7. «Робін Гуд».

Зняти або написати щось нове про Робіна Гуда, здається, вже зовсім неможливо. Проте режисер Рідлі Скотт у кінострічці «Робін Гуд», що вийшла в прокат в 2010 році, зміг знову залучити симпатії любителів історій про цю легендарну розбійника. Актор Рассел Кроу, що зіграв Робіна Гуда, виявився найбільш зрілим виконавцем цієї ролі в історії. Він також став єдиним з акторів, кому не знадобилися уроки верхової їзди: Кроу і так чудовий наїзник.

Робін Гуд в цій версії постає простим лучником з армії Річарда Левине серце, який змушений битися з знахабніла знаттю. У результаті вийшов динамічний історичний бойовик.

8. «Залізний лицар».

У кінофільмі «Залізний лицар», випущеному на екрани в 2011 році, цікавий не тільки головний герой, але й замок, який він обороняє – замок Рочестер. Один з найперших кам’яних замків в Англії, і одночасно один з найвищих.

Дія фільму розвивається в 13 столітті. Головний герой фільму обороняється в замку Рочестер від військ короля Іоанна Безземельного. Фільм знімався за відсутності потрібної фінансової підтримки, що позначилося на підборі акторів другого плану. Прийняли участь в проекті Великобританія, США і Німеччина, і фільм став найбільшим з коли-небудь знімалися в Уельсі. А замок – зменшена копія реального – був збудований для зйомок заздалегідь. Військова романтика – ось, мабуть, родзинка цього фільму.

9. «Король Артур».

Зняти такий фільм, як «Король Артур», і зробити його історичним – досить складно, оскільки особистість-то це легендарна, і з ким його асоціювати з реальних правителів – незрозуміло. Режисер фільму «Король Артур» Антуан Фукуа постарався поєднати те, що йому було відомо про період на межі розпаду Римської імперії, з легендами про Короля Артура і його лицарів Круглого столу.

Стрічка вийшла щодо малобюджетна, але все-таки 2000 костюмів для неї заготовили. Акторська робота Клайва Оуена і Кайри Найтлі, безумовно, прикрасили цей фільм. З історичної точки зору, втім, він небесспорен, а от на епічну стрічку з великими батальними сценами і пригодами цілком тягне.

10. «Річард Левине серце».

Хто ж не знає короля-лицаря. Його роль як правителя Англії спірна, проте як романтичний образ він продовжує подобатися нащадкам так само, як подобався соответствующе налаштованим сучасникам. Тому не зняти про таку людину фільм було б просто дивно, і взагалі-то знімалися фільми регулярно.

Але фільм 1992 року випуску російської кіностудії вийшов воістину подарунком усім романтикам, тим більше що в сценаристах указан не більше і не менше, як сер Вальтер Скотт.
Звичайно, ніякого сценарію фільму Вальтер Скотт не писав, але використання його матеріалів мало місце, а це – відразу додає фільму неповторний вальтер-скоттовского колорит, з тих, які не досягаються комп’ютерною графікою.

У центрі фільму – Хрестові походи і мотив дружби-ворожнечі між Річардом і Саладином, честь і доблесть, священна війна і можливість для ворогів об’єднатися, адже уявлення про честь у них спільні.

Фото з фестивалю
Під саллет носили захист щелепи та шиї, який називався бевор або бувигер.
FAQ
faq image