Четвертий міжнародний історичний фестиваль «Середньовічний Хотин» відбувся в місті Хотин (Чернівецька область) на території Хотинської фортеці з 9 по 12 травня 2013 року. Участь у фестивалі прийняли представники історичних клубів з України, Росії, Білорусі та Молдови. Більше З00 бійців та понад 40 клубів.

Програма фестивалю була дуже насиченою. Тисячі глядачів мали змогу побачити кінні сшибки (меле та джостра), бугурти, профбої, піший турнір на різних видах зброї, краш-тести обладунків, показову стрільбу з требушета, епізод замкової облоги (вилазка захисників фортеці з метою захоплення требушетів, бій на укріпленнях з використанням облогових щитів), конкурс обладунків та середньовічних костюмів, майстер-клас з танців. Також можна було послухати середньовічну музику, насолодитися фолк-концертами та видовищними файер-шоу. Традиційно можна було зазирнути в середньовічний табір, який розташувався на мальовничих пагорбах Хотинської фортеці та на власні очі побачити і відчути атмосферу Середньовіччя. В тавернах можна було скуштувати страви приготовані за середньовічними рецептами.

Цього року діти та дорослі мали змогу взяти участь у 9 безкоштовних інтерактивах на вибір: «лапта», «мисливці і зайці», «розбий горщик», «цвях», «стовпчики», «дерев’яний кінь», «тир метальної зброї».

Ми підготували для вас фото найяскравіших та видовищних моментів фестивалю «Середньовічний Хотин» – 2013.

Фото з фестивалю
Пояс за латунними прикрасами - перша ознака заможнього городянина.
FAQ
faq image