Відпочинок на Закарпатті та Буковині (Західна Україна)

25 березня 2013 р.

Нині в моді подорожі по власній країні. Все частіше українці відмовляються від закордону на користь знайомства з рідними просторами.
Почати знайомитися заново з українською культурою, природою, традиціями і людьми можна з відпочинку на Закарпатті.
Західна Україна
За вартістю поїздка на Західну Україну не буде сильно відрізнятися від поїздки на південь або на схід чи північ країни. Але природа Західної України – багатша і різноманітніша, ніж, приміром, на півночі і сході, де переважає степова зона.
Українці з усіх частин країни хоча б раз повинні побувати на Буковині чи Закарпатті, щоб побачити яка вона, Західна Україна.

    Основні причини спланувати відпочинок в Західній Україні

  • Гори. Карпатські гори надають туристам можливість відпочити по-своєму. Хто любить піші прогулянки – знайде для себе спеціально протоптані доріжки, що ведуть у гори або до чистих джерел. Ті, хто вважають за краще лазити по горах – зможуть знайти все необхідне спорядження для альпінізму на місцевих спортивних базах. Там же можна роздобути екіпіровку та інструкції для катання на лижах, сноубордах і т.д. Всі знають, що Західна Україна – відпочинок в будь-який час року. Тому в будь-якому турагентстві можна знайти тур в Західну Україну (Закарпаття, Буковина, Волинь).
  • Природа. Природа Західної України різноманітна настільки, що туристу і за місяць не наскучить милуватися її красою.
  • Старі замки. На Західній Україні можна побачити безліч пам’ятників нашої давньої історії. Так що, відпочинок на Західній Україні може стати дуже навіть пізнавальним.
  • Помірні ціни. Готелі Західної України пропонують найширший вибір послуг по різноманітним цінами. Необов’язково зупинятися в п’ятизірковому готелі, можна зняти кімнату і в найближчому мальовничому селі або в приватному міні-готелі.
  • Спокій. Все частіше Західну Україну почали обирати для відпочинку сімейні пари. Там можна не тільки оздоровити дітей, але й відпочити на 100% від важких робочих буднів самому.

Особливості відпочинку на Закарпатті

На Закарпаття їздять як люди, охочі поправити своє здоров’я, так і шанувальники активного відпочинку. У Закарпатті відпочивають всі категорії населення, незалежно від інтересів.

У Закарпатті вам запропонують наступні види відпочинку:

Гірськолижний спорт. Якщо Ви не знаєте, куди поїхати взимку, обов’язково поїдьте в Карпати. Курорти там – не гірше європейських, і вартість доступна українському мандрівникові.

гірськолижний спорт на Закарпатті

Рафтинг. Сплав по гірських річках стане захоплюючою пригодою.

Екскурсії. У Закарпатті знаходиться унікальна алергологічна лікарня, що використовує карстові печери Солотвинського солерудника та аналога Мертвого моря – солоного озера Кунігунда.
Тут же знаходиться унікальна долина нарцисів, яка стоїть на першому місці за красою серед природних заповідників СНД.
Озеро Синевир відомо ще за назвою «Морське око» – одне з природних чудес України. Водоспад Шипіт варто хоча б раз у житті відвідати кожному українцю. Щорічно там проходить з’їзд всієї неформальної молоді країни.

Відпочинок на Буковині обов’язково буде яскравим і барвистим. Ви назавжди закохаєтесь у цей український регіон. Не зациклюйтеся на тому, що Буковина – один з наймолодших туристичних регіонів України. Тут дуже красиво, та й кліматичні умови підійдуть кожному туристові.

Приїхавши на Буковину, не забудьте:

  • Відвідати Чернівці. Особливо слід звернути увагу на сад при Чернівецькому університеті.
  • Відвідати колишню резиденцію митрополитів України і Далмації. Недарма ця територія в 2011 році була включена в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
  • Відвідати древнє місто Хотин, якому вже 1100 років. Якщо Ви зберетеся їхати на Буковину в травні, то краще всього приїжджайте в Хотин на 9 травня – там почнеться захоплюючий фестиваль середньовічної реконструкції.
    "Середньовічний Хотин"
  • Відвідати Кам’яну Багачку – найвищу 30-метрову скелю, яка здалеку нагадує фігуру жінки. Згідно з легендою, раніше скеля була багатою дівчиною, яка відмовила подати милостиню бідним дітям.

Якщо зібралися на фестиваль “Середньовічний Хотин”, ціна Вас приємно здивує. Квитки можна придбати безпосередньо на місці проведення фестивалю, в касі. Вхідний квиток коштує 100 гривень на 1 день. Абонементний квиток на 4 дні складає 250 гривень.
Крім того, ціна квитка входить до вартості комплексного туру, який пропонують наші партнери.

Фото з фестивалю
Театр історичного танцю Al'entrada
FAQ
faq image