Про Нас

Про фестиваль Середньовічний ХотинМіжнародний історичний фестиваль “Середньовічний Хотин” (Хотинфест) уже четвертий рік проводиться в місті Хотин, Чернівецька область, Україна. Місце було обрано не просто так, Хотинська фортеця визнана сьомим чудом України і отримала чималу популярність за те, що неодноразово виступала знімальним майданчиком для вітчизняних і зарубіжних історичних фільмів.

Головна родзинка фестивалю “Середньовічний Хотин” – це лицарські бої. Вони проходять під відкритим небом на спеціально підготовленому ристалищі, з небувалою віддачею сил і виплеском адреналіну.

До програми фестивалю «Середньовічний Хотин» входять:

  • Повноконтактні піші та кінні лицарські бої в номінації «Поєдинок».
  • Повноконтактні піші та кінні бугурти.
  • Масові баталії 100х100.
  • Турнір лучників.
  • Штурм укріплення (імітація справжньої середньовічної облоги).

і багато іншого.

Учасники фестивалю Середньовічний ХотинАби глядачі відчули себе в епосі Середньовіччя, на фестивалі створюється неповторний антураж – відвідувачі фесту можуть поїсти у справжній середньовічній таверні, послухати фолк-музику, випробувати себе в різних майстер-класах, побачити автентичний табір, де живуть безпосередні учасники фестивалю.

Тут буде цікаво всім! І сім’ям з дітьми, і студентам, які цікавляться історією, і шанувальникам екстремальних видів спорту.

Хто організує фестиваль “Середньовічний Хотин”?

Організатором фестивалю “Середньовічний Хотин” є міжнародна Асоціація Історичних Реконструкторів Середньовіччя (HMB International Association).

Президентом асоціації є Трубників Антон Андрійович.

Головна мета HMB International Association – популяризація нового виду спорту Історичного Середньовічного Бою (ІСБ) шляхом проведення чемпіонатів, а також фестивалів історичної реконструкції, та розвиток лицарства як світового тренду.

Чому це цікаво?

Історичний Середньовічний БійЗародившись як захоплення тисяч людей по всьому світу, реконструкція середньовіччя активно розвивається вже протягом 50 років, а історичний середньовічний бій – на протязі 20 років, пропагуючи здоровий спосіб життя і сприяючи живому вивченню історії.

На сьогоднішній день існує декілька сотень реконструкторських клубів у США, Австралії, країнах західної та східної Європи.

Історичний середньовічний бій (ІСБ) являє собою спорт, в якому бійці змагаються в автентичних середньовічних обладунках повноваговими репліками зброї, виготовленими сучасними майстрами за технологіями XII-XIV століть.

Для більшості членів клубів ІСБ – це хобі, яке стало частиною їхнього життя. Для публіки – це барвисте видовище і захоплюючий спорт!

Інші проекти HMBIA

Іншим, не менш важливим за значимістю проектом HMBIA є світовий чемпіонат “Битва Націй”. У цьому році понад 20 національних збірних з ІСБ змагатимуться у місті Ег Морт (Aigues Mortes), регіон Лангедок-Руссійон (Languedoc-Roussillon), що на півдні Франції. “Битва Націй 2013″ пройде з 9 по 12 травня.

Інформація для партнерів і спонсорів

Відеооператор на фестивалі в Хотині

І чемпіонат «Битва націй», і фестиваль «Середньовічний Хотин» будуть супроводжуватися прямими ТВ- та Інтернет-трансляціями на телеканалах та інтернет-ресурсах України, Росії та інших країн-учасниць. Тому ми завжди раді пропозиціям про співпрацю та партнерство.

Наші фестивалі цікаві не тільки для глядачів і учасників, але і для журналістів. У дні проведення чемпіонату світу з ІСБ Хотин відвідали понад 60 знімальних груп і кореспондентів без урахування самостійних журналістів, блогерів і фоторепортерів. З них групи таких національних телеканалів, як «Інтер», «1 +1», «СТБ», «ICTV», «5 канал», «Канал 24», «Перший Національний», «Сіті», «ТРК Україна», які висвітлювали подію в новинних блоках відеорепортажем хронометражем 2-8 хв.

Сам фестиваль відвідало близько 30 тисяч глядачів.

Якщо у Вас виникло бажання взяти участь у фестивалі “Середньовічний Хотин” у якості глядача або партнера, звертайтеся з усіх питань:

  • по телефону – +38067-147-79-80
  • через електронну пошту – hotinfest@hmbia.com

Чекаємо на Ваші пропозиції і коментарі!

Фото з фестивалю
IMG_6905
FAQ
faq image