Из чего построить забор на своем участке


Каждый владелец участка стремится защитить его от проникновения посторонних. Лучший способ защититься от них – поставить забор. Изготовить его можно из различных материалов. Например, купить доску 2 сорта https://www.les-grad.ru/shop/folder/obreznaya-doska-2-sort. В чем плюс такого выбора? Он в том, что вы потратите сравнительно мало денег, но при этом обретете нормальный забор. Есть и другие способы его создания.

Какие могут быть варианты

Конечно, проще всего построить забор именно из досок. Это достаточно дешево. Кроме того, забор, изготовленный из досок, может простоять много лет. Важно выбрать подходящие доски. Они не обязательно должны быть первосортными. Вполне сгодятся и доски второго сорта. Вы ведь сооружаете забор, а не крепость.

Кроме досок, для изготовления забора можно использовать множество других материалов. Если у вас есть, например, металлические трубы (из любого металла), используйте их. Кроме того, можно создать его из любых твердых палок. Но доски все же значительно удобней. Почему? Все просто. Если одна из досок, например, сломается, ее всегда можно заменить другой. Кроме того, удобно ухаживать за сделанным из досок забором. Однако если у вас есть возможности и средства, ничто не мешает возвести его из других материалов – например, из кирпича. В таком случае ваш забор может простоять сотню лет или даже более. Главное, убедитесь в том, что вы сделали его достаточно крепким. А из какого именно материала – не так уж и важно. Главное, чтобы он смог защищать вас от посторонних, будь то люди, животные и кто угодно еще - неважно.

Дата: 31.10.2022.

Фестиваль авторської ляльки

“Київська казка” – фестиваль авторської ляльки

Це теж травневий захід, на який до Києва приїздять автори ляльок, майстри та майстрині з усього світу. Ведмедики-теді та ляльки з пап’є-маше і пластику, феєричні костюми та новітні технології. Окреме місце посідають антикварні ляльки.

Фестиваль проходить на території мистецького Арсеналу. Туди легко зайти, але важко змусити себе відірватись від стендів. Минулого року майстри спільно створили за час фестивалю найбільшу в світі ляльку в українському вбранні. В цілому на фестивалі одночасно демонструються тисячі ляльок та мініатюр, і це незабутнє видовище.

За бажанням можна взяти участь у виготовленні та декоруванні ляльок, відвідати майтер-класи.

Фестиваль грецької культури Мега Юрти

Мега Юрти

Це міжнародний фестиваль грецької культури, який щорічно відбувається в Приазов’ї. Це справжнє свято грецької діаспори та грецької культури для всіх, хто цікавиться.

В програмі завжди були театралізовані вистави, народна боротьба куареш, змагання з шахів, танці та концерти творчих колективів. Щороку місце проведення фестивалю змінюється — його приймають різні містечки та селища, від міста Маріуполя до селища Гранітне.

Етно-фестиваль "Печенізьке поле"

Печенізьке поле

Щороку в липні-вересні (дати змінювались) відбувається етно-мистецький фестиваль, який включає і майстер-класи з ремесел, і народні ігрища, і виступи відомих етно-груп. Майстри варять мило, роблять прикраси, кують дрібні металеві речі просто неба. Вони не тільки розважають глядачів та торгують, але й змагаються в творчому конкурсі.

Печенізьке поле — це реальна територія в Харківській області, овіяна легендами ще з давніх літописів. Вперше воно згадується в зв’язку з успішним походом Святослава ще в ранньому середньовіччі. Тепер “Печенізьке поле” – це фестиваль, який має об’єднувати етно-колективи з усієї Слобожанщини та всієї України.

Фестиваль радує програмою тисячі глядачів і проводиться більше десяти років поспіль.

Фото з фестивалю
Внутрішній двір Хотинської фортеці
FAQ
faq image