Маршрут Хотин-Київ: як дістатися?

8 травня 2014 р.

Киев Хотин маршрут

Оскільки поїзди до Хотина безпосередньо не ходять, то, щоб потрапити туди, потрібно спершу дістатися або до Хмельницького, або до Кам’янця-Подільського. Способів доїхати багато, але всі вони, крім поїздки на автомобілі, включають пересадку.

Потяга «Хотин -Київ» не існує, а от до Кам’янця-Подільського їх цілком достатньо, можна обирати зручний час. Єдине, що треба мати на увазі – до Кам’янця потяги йдуть виключно з Києва, так що якщо ви живете в іншому місті, вам потрібно добиратися інакше.

У Кам’янець -Подільський ходять і автобуси. Це досить зручна дорога з найближчих міст, а от зі Східної України на такий шлях, мабуть, зважаться тільки відчайдушні і звичні до довгих автобусним подорожей реконструктори.

Від Кам’янця-Подільського до Хотина зовсім недалеко, 27 з невеликим надлишком кілометрів. Середній автобус або маршрутка довозять менш ніж за півгодини. Крім того, можна взяти таксі. Більшість місцевих таксистів охоче відвезуть мандрівника в Хотин.

Другий варіант маршруту – це добиратися від Хмельницького. У Хмельницький ходять потяги з більшості великих міст України, автобуси зі Львова виїжджають з годинним інтервалом. А вже з Хмільниці до Хотина – всього 132 кілометри. Рейсовий автобус буде в дорозі півтори години – і ви на місці.

Нарешті, третій спосіб – дістатися до Чернівців, а там знову сісти на рейсовий автобус до Хотина. Дорога буде зовсім недовгою.

А коли ви повернетеся, після такого тихого і ліричного міста, як Хотин, Київ здасться вам дуже шумним…

Фото з фестивалю
Більшість ювелірних прикрас, які зараз виготовляються для реконструкторів, робляться з латуні.
FAQ
faq image