Как набрать подписчиков ВКонтакте

Дата: 19.11.2021.

Подписчики - один из важнейших элементов любого паблика ВКонтакте и ключ к успеху. Чем больше фолловеров, тем популярнее и успешнее сообщество. Но что делать, если группа создана недавно, подписчиков еще нет, и не знаешь, как раскрутиться? Как же привлечь в свой паблик новых людей? Один из вариантов - накрутка подписчиков ВК https://smmyt.ru/shop/vkontakte-group-subscribers/.

Накрутка

Чтобы быстро получить столько подписчиков, сколько нужно, можно обратиться в специальные сервисы накрутки. Заплатите определенную сумму, и к вам присоединятся новые люди. Чем больше оплата, тем больше живых подписчиков вы получите.

Также есть и сервисы бесплатной накрутки, где она оплачивается не деньгами, а баллами, которые получаются за выполненные задания. Баллы можно обменивать на подписчиков. Однако большинство фолловеров - боты, от которых не стоит ждать активности в виде лайков и комментариев.

Пиар

В свое сообщество можно пригласить друзей с помощью функции "Рассказать друзьям". Тем самым они узнают о вашей деятельности и присоединятся. Этот метод поможет набрать первую аудиторию.

Также, найдя группу, совпадающую с вашей по тематике, можно предложить владельцу взаимный пиар - репост его записи на свою страницу, в то время как он сделает то же самое. Это даст возможность другой аудитории узнать о вашей группе и присоединиться.

Существуют и специальные тематические группы для продвижения (к примеру для художников, любителей авто, фотографов). Подписавшись на такую группу и предложив новость с информацией о своем паблике, можно привлечь новых людей.

Выбирайте любой способ и радуйте свою аудиторию интересным контентом!

Дата: 19.11.2021.

«Середньовічний Хотин» – 2013.
 

– Вітаю. Мене звуть Денис (більше відомий як Ден Гордон ), мені 27 років. Працюю я в Червоному Хресті України провідним фахівцем міжнародного відділу . Відпочиваю в основному на фестивалях. Віддаю перевагу “Форпосту” у Кам’янці- Подільському , “Старовинному Меджибіжу” у Меджибожі , “Спадщині віків” у селищі Мір, Білорусь , фестивалю “Куллоден -мур” у парку Монрепо у Виборзі .
Я реконструктор. Реконструював до цієї осені шотландські гірські клани, власне, клан Гордон, звідки і моє прізвисько. З вересня переходжу в реконструкцію коронної шляхти Речі Посполитої. На даний момент ні в якому клубі не перебуваю, знаходимося в процесі створення свого .

- Як і коли Ви вперше дізналися про фестиваль «Середньовічний Хотин» ?
– Про нього я дізнався в минулому році від знайомих , які раніше їздили в Хотин на “Битву Націй “.

- Чи довго збиралися приїхати ?
– Фактично рік: минулого року приїхати не вдалося, зате вдалося, на щастя, побувати в цьому – підготовку почали за три місяці.

- А з ким ви приїжджали , якщо клуб ще не створений ?
– Ми – це деякі люди з мого старого клубу плюс наші нові товариші. Разом ми поки і їздимо .
- Збирали попередньо інформацію про фестиваль ?
– У певному сенсі, так, збирав: фотографії , відео та відгуки з минулого року.

- Чи збіглися Ваші очікування з тим, що Ви побачили на місці?
– Очікування майже повністю співпали з дійсністю. За деякими пунктами дійсність їх навіть перевершила.

- За якими, якщо не секрет?
– Робота організаторів, санітарія, охорона – ось ці організаційні моменти були вище за мої очікування.


– Наше  традиційне запитання . Чи залишилися Ви задоволені? Що вам сподобалося найбільше?

– Так, загалом і в цілому, ми були дуже задоволені. Дуже сподобалася місцевість (мені колись доводилося вже бувати в Хотині ), робота ж організаторів — вища за будь-які похвали. Дуже й дуже мальовнича фортеця та її околиці, красиво, особливо шикарні види вранці і ввечері , на заході сонця.

- Що б хотілося побачити в наступний раз ? Чого не вистачило, може бути?
– Наступного разу хотілося б побачити такий же чудовий джостінг (кінні сшибки) , хотілося б якомога більше правильних історичних театрів і танцювальних колективів , а також якісної історичної і колоісторічної музики. Я сподіваюся наступного року приїхати знову .

- Чи є серед учасників хтось, хто подобається вам більше за інших?
– Я б сказав, що я, але це неетично. Якщо без жартів, то на захват і повагу заслуговує Леонід Маневич, він же сір Леон, з Москви. На третій день фестивалю виступав історичний театр здається, з Російської Федерації, назви не пам’ятаю, на жаль, але ось вони були дуже хороші.

- А з якимись новими людьми Ви на фестивалі познайомилися?
– Принципово нових контактів не з’явилося. Причина хоча б у тому, що ми вже досить давно катаємося по фестивалях, знайомі майже з усіма.

- А самі хочете що-небудь на фестивалі робити на майбутнє – брати участь у якихось заходах з програми?
– Поки точно нічого не можу сказати. Нам головне встигнути пошитись до наступного сезону.

Фото з фестивалю
mJKMvqkUmmk
FAQ
faq image